Anonymous’ dan Trump’a şok! Pedofili mi?

2 Haziran 2020
Anonymous’ dan Trump’a şok! Pedofili mi?

Bulunduğu hapishanede esrarengiz biçimde intihar ettiği duyurulan milyarder iş adamı Jeffrey Epstein’in tecavüz ve pedofili konusunda aracılık yaptığı isimler arasında başkan Trump’ın da ismi bulunuyor. 

COVID- 19’ un dünya çapında en çok etkilediği ülke olan ABD, ülkede yükselen ırkçılık karşıtı gösterilerde gerilimin tırmanması sonucu zor günler geçiriyor.

George Floyd isimli siyahi ABD vatandaşının, ırkçı polisler tarafından sokak ortasında acımasızca katledilmesini sonucunda büyüyen olaylar ülke çapında yayıldı. 

ABD Başkanı Trump’ın, yaptığı açıklamalarla göstericileri tahrik ve tehdit etmesi üzerine olaya ünlü hacker grubu Anonymous müdahil oldu.

Anonymous; Kirli işlerinizi ortaya çıkaracağız!

Gelişen olaylar neticesinde duruma müdahil olan hacker grubu, Başkan Trump’ in gizli mahkeme kayıtlarını tüm sosyal medya hesaplarında yayınladı.

Bulunduğu hapishanede esrarengiz biçimde intihar ettiği duyurulan milyarder iş adamı Jeffrey Epstein’ın tecavüz ve pedofili konusunda aracılık yaptığı isimler arasında Başkan Trump’ın da ismi bulunuyor. 

2000’ lerin başında, seks skandalı şüphelisi Epstein, mahkemeyle yaptığı anlaşma sonucu sadece 2 tecavüz olayından suçlu bulundu ve 13 ay hapishanede zorunlu çalışma cezasına çarptırıldı.

Yapılan anlaşmada, olaylara karışan mağdurlarla birlikte, dosyada bulunan şüphelilerin de isimleri gizli tutuldu.

Fakat geçtiğimiz gün Anonymous isimli hacker grubu Başkan Trump’ ın da arasında bulunduğu isimleri ve suçlamaları tek tek yayınladı.

Bu durum, Epistein gerçekten intihar mı etti, yoksa mafia filmlerinde sıkça raslanan bir şekilde, hücresinde öldürüldü mü sorusunu akla getiriyor. 13 ay cezası olan bir kişinin, yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğu ve vicdan azabından kahrolduğu şekilinde bir duyum olmadığına göre, intihar etmesi şüpheli görülüyor.

Sanıklar arasında bulunan Trump’ ın karşı karşıya bulunduğu bazı suçlamalar ise şöyle;

  • Beraber olduğu kadınlara karşı kasıtlı şiddet içerikli, fiziksel taciz, fiziksel şiddet içerikli seks ve çeşitli ahlaksız seks hareketleri.
  • Tanıştıkları kadınları seks kölesi yapmak.
  • Haziran-Eylül 1994 tarihlerinde 4 ay boyunca tecavüz ve şiddet içerikli seks.
  • 18 yaş altındaki kız çocuklarını, para ve modellik vaadiyle kandırma, seks partilerinde kullanma.
  • 18 yaş altı kızlara zorla oral seks yaptırmak.
  • 18 yaş altı iki kız çocuğunu lezbiyen sekse zorlama ve bunun sonunda zorla oral seks yaptırma.
  • 18 yaş altı kız çocuğunu zorla yatağa bağlayıp tecavüz etme.

Daha önce yaptığı röportajda Epstein’ ı yakından tanıdığını ifade eden Donald Trump'ın  Epstein hakkında söylediği sözler ise oldukça ilginç.

 “Jeff'i on beş yıldır tanıyorum. Müthiş adam. Birlikte olmak çok eğlenceli. Hatta güzel kadınları benim kadar sevdiği ve birçoğunun daha genç olduğu söyleniyor. Şüphesiz — Jeffrey sosyal hayatından keyif alıyor. ”

Mahkeme kayıtları:

 

Epstein & Trump At Mar-A-Lago

ANALİZ

ANALİZSon HDP Operasyonu ve Muhalefet / Mehmet Özgen

Son HDP Operasyonu ve Muhalefet / Mehmet ÖzgenHDP'nin 2014-2015 MYK'sı tutuklandı.. Saraydan talimat alan savcının gerekçesi Kobani protestolarına dayanıyor.…